Teenused
Soovime pakkuda oma klientidele üksnes parimat.

Millega saame teid aidata?

Soovime pakkuda oma klientidele üksnes parimat.

KLAASIPOISID® garanteerib, et meie vahetatud tuuleklaas on sama kvaliteetne kui originaal. Kasutame ainult autotööstuste jaoks toodetud klaase, mis on valmistatud originaaltootja nõuete kohaselt. 

Kõik valikus olevad klaasid vastavad eelnimetatud standarditele. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele parimat võimalikku kvaliteeti ja turvalisust.

Anname klaasidele aastase ja tööle eluaegse garantii. See tähendab, et kui oleme teie autol klaasi vahetanud, kanname oma töö eest täielikku vastutust.


TUULEKLAASI VAHETUS

Kui tuuleklaasi kahjustus on suur, vahetame selle kiirelt ja kvaliteetselt uue vastu. Terve tuuleklaas on üks turvalise teekonna eeldusi. Vahetame klaasi kiirelt olenemata automargist.

Terve ja kirgas tuuleklaas on nii turvaline kui ka meeldiv. Kui klaasi vigastus on ulatuslik või häirib juhi vaatevälja, on kiire klaasivahetus vältimatu. Lisaks tuuleklaasidele vahetame muidugi ka külje- ja tagaklaase.

Kui autos on pardakaamera, mis vajab kalibreerimist, teeme seda koos klaasivahetusega autotootja juhiste kohaselt, kasutades Hella Guttmani kalibreerimisseadet. Mõne kaamera puhul on vajalik ka proovisõit, et võiksime kindlustada kaamera korrektse toimivuse.

Kui teie kindlustuspakett hõlmab ka klaasikindlustust, enamike kindlustusseltside puhul ilma omavastutuseta, see tähendab,  klaasivahetus on Teile tasuta. Klaasivahetus ei põhjusta teie riskikoefitsiendi suurenemist.
Klaasiparandus

Kui klaasi on tekkinud täke või pragu, saate selle laienemist ise vältida, kui teibite selle kinni enne, kui niiskus ja mustus kahjustust suurendavad.

Väikese prao või täkke saame pea alati parandada turvaliseks ja märkamatuks, kuid peame saama seda teha võimalikult kiiresti pärast vigastuse tekkimist, et klaasi sisse ei oleks sattunud mustust ning vigastus ei oleks pindalalt suurem kui kaheeurone münt. Kui teie kindlustuspaketis sisaldub klaasikindlustus, parandame täkked ja praod ilma omavastutuseta ning esitame arve otse teie kindlustuspakkujale. Klaasiparandus ei põhjusta teie riskikoefitsiendi suurenemist.


Kivitäkke parandamine 30.00 - 50.00€
 Prao peatamine20.00€

ADAS JUHIABISÜSTEEMI KALIBREERIMINE
ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) turvasüsteemide kalibreerimine. Kaasaegsetes sõidukites on palju uut tehnikat nagu kaameratehnoloogial põhinevad mugavus- ja turvasüsteemid. Need aitavad hoida juhil sõidukit sõidurea keskel, hoida pikivahet eessõitva autoga, kiirendada ja aeglustada automaatselt jne. Liiklusturvalisuse seisukohalt on ülioluline, et turvasüsteemid toimiksid ettenähtud viisil.
KLAASIPOISID® hoolivad nii sinu kui kaasreisijate turvalisusest pärast klaasivahetust. Kalibreerime su auto ADAS-süsteemid autotootja juhiste kohaselt ning väljastame sellekohase kirjaliku kinnituse.


KOJAMEESTE VAHETUS

Bosch klaasipuhastid tagavad esmaklassilise nähtavuse nii sajuse, uduse kui ka pimeda ilmaga. Soovitame koos tuuleklaasi vahetusega vahetada ka klaasipuhastid.

Kulunud klaasipuhastajad nõrgendavad nähtavust ja kulutavad klaasi pinda, kujutades endast halvimal juhul turvalisusriski. Klaasipuhastajate kulumisastet tuleb regulaarselt kontrollida ning hea oleks neid vahetada vähemalt korra aastas või kohe, kui nende tööomadused on vähenenud, need lõgisevad või kriiksuvad.

Kui oled meie juurde aja broneerinud või plaanid seda teha, võid koos klaasiparanduse või -vahetusega tellida ka klaasipuhastajate vahetuse.Bosch – klaasipuhastid 28 €


Notification