Tooted

Autotootjad ise autoklaase ei valmista, vaid tellivad need suurte klaasitootjate nagu Saint-Gobain Sekurit, AGC, Fuyao, PGW, Pilkington käest. Nii on tagatud klaaside kontrollitud kvaliteet (Original Equipment ehk OE). Üldjuhul tulevad ka järelturu autoklaasid samadest tehastest, kus toodetakse ka uusi (Automotive Glass Replacement ehk AGR). Kuna järelturule toodetakse klaase suurtes kogustes, on edasimüüjatel võimalik uutega sama standardi järgi valmistatud ja samade kvaliteedinõuetega klaase soodsamalt müüa. Järelturule tohivad klaase toota ka need klaasitootjad, kes ei osutunud algselt autotootja pakkumisse valituks. Niisuguseid klaase tähistatakse OEM (Original Equipment Manufacturer) märgistusega, mis tähendab, et need vastavad samadele kvaliteedinõuetele, mis kehtivad eksklusiivse OE klaasi tootmise puhul. Nii pakuvad OEM varuosad kliendile kokkuvõttes parimat väärtust, kuna sama kvaliteedi saab oluliselt soodsama hinnaga. Just seetõttu on ka KLAASIPOISTE valikus suuremate OEM klaasitootjate järelturu tooted.


FUYAO
FUYAO

Praegu on Fuyao Group kasvanud maailma suurimaks autotööstuse klaasitarnijaks, kelle toodangut tunnustavad, kasutavad OE-na maailma parimad autotootjad, näiteks: Bentley, Mercedes-Benz, BMW, Audi, GM, Ford, Volvo, Honda, Nissan, Mazda, Hyundai, Landrover, Fiat, Chrysler, Toyota, Mitsubishi, Kia, Volkswagen jne.

FUYAO
SAINT-GOBAIN
SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain Sekurit on juhtiv autoklaaside tootja üle 80 aasta. Nende müük ja tootmine asuvad 19 riigis üle kogu maailma. Firma toodab tuule- ja küljeklaase kõigile enamlevinud markidele ja mudelitele.

SAINT-GOBAIN
PILKINGTON
PILKINGTON
Autoklaasid www.pilkington.com

Juba 1826. aastal asutatud ettevõte on praeguseks üks maailma suurimaid klaasitootjaid. Pilkington Automotive’il sõltumatud järelturu jaotus- ja hulgimüügivõrgud kogu Euroopas, Jaapanis, Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ja Aasias

PILKINGTON
AGC
AGC
Autoklaasid www.agc.com/en

AGC Inc on 1907. aastal asutatud ettevõte, kellele kuuluvad veel alambrändid nagu: Nordglass, Splintex, Asahi, Temperlite, Lamisafe, AP Technoglass. AGC Glass Europe peakontor asub Belgias. Euroopa tehased asuvad Belgias, Prantsusmaal, Itaalias, Ungaris, Tšehhis, Venemaal. Lisaks on veel tehaseid, müügiesindusi, ladusid Hispaanias, Šotimaal, Inglismaal, Saksamaal, Hollandis, Poolas, Rootsis, Türgis, Ukrainas.

AGC
PGW
PGW
Autoklaasid www.pgwglass.com

Pittsburgh Glass Works ehk PGW Auto Glass LLC (varasemalt PPG Auto Glass).Tootmised USAs, Kanadas, Mehhikos, Lõuna-Ameerikas, Poolas.
Tehnikakeskused Saksamaal Ettlingenis ning Hiinas Shanghais.

PGW
GUARDIAN
GUARDIAN
Autoklaasid www.guardianglass.com

Guardian Industries Corp. Guardian Automotive Europe (osa Guardian Glass’ist ) on ainus klaasitootja Euroopas, kes keskendub ainult autotööstuse järelturule. Nende eesmärk on olla parima kvaliteediga autode asendusklaasi (AGR) eelistatud tarnija.

GUARDIAN
NORDGLASS
NORDGLASS

AGC Automotive Europe omandas NordGlassi aprillis 2015. NordGlassi kaubamärk on Euroopas kvaliteetne ja usaldusväärne tootja, kvaliteedi poolest. Valmistab klaase spetsiaalselt autotööstuse järelturule (AGR). Kõik NordGlass autoklaasid vastavad tööstuse ECE R43 kvaliteedistandarditele.

NORDGLASS

Soovime pakkuda oma klientidele üksnes parimat.

Notification